Українці працюватимуть у Центрі кібероборони НАТО


07:0921.02.2023

Фахівці Держспецзв’язку вперше представлятимуть Україну в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО. Про це повідомляє РНБО, пише Кореспондент.

Зазначено, що минулого тижня Кабмін ухвалив постанову Про представника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE).

“Приєднання України до CCDCOE є значним досягненням у частині посилення міжнародної взаємодії у сфері кібербезпеки та кібероборони, а також важливим кроком на шляху до вступу України в НАТО… Також це сприятиме посиленню можливостей Національної системи кібербезпеки України та обміну досвідом між Україною і країнами-членами CCDCOE”, – заявила керівниця служби з питань інформаційної та кібербезпеки апарату РНБО, секретарка НКЦК Наталія Ткачук.

Підкреслюється, що українські фахівці матимуть доступ до величезної бази знань, зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях і проводити разом з партнерами дослідження у сфері кібербезпеки, зокрема у сфері захисту критичної інфраструктури.

Надалі передбачається присутність на ротаційній основі CCDCOE представників та інших основних суб’єктів національної системи кібербезпеки – СБУ та Міноборони.

Читайте: Винищувачі, дрони та далекобійні ракети посилили б спроможності Києва дати відсіч московським військам – головнокомандувач сил НАТО в Європі, – Politico

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Українці працюватимуть у Центрі кібероборони НАТО' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube