Між Україною та Росією відбувається перша у світі кібервійна, – Федоров


15:2413.02.2023

Росія рік тому намагалася зробити вторгнення не лише фізично, але й паралельно на кіберфронті. Україні вдалося виявити російських хакерів в інформаційних системах.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Відбувається перша у світі кібервійна. Кожного дня відбуваються атаки, десятки атак, які тільки фіксуються. Зараз точно кіберцентр фіксує атаки на певні інформаційні системи – це 100%”, – сказав міністр.

За словами Федорова, Україні вдалося налагодити певну систему захисту, яка дозволяє швидко реагувати на ці атаки та не дозволяти потрапляти ворогу в інформаційні системи.

“Це велика системна робота і, повірте, у мене, наприклад, вчора була велика нарада, де було багато наших експертів, і ми зараз у напрямку побудови інфраструктури кіберзахисту робимо наступний важливий крок. Будуть певні інвестиції і будуватиметься кілька кіберцентрів. Це постійний процес розвитку”, – сказав Федоров.

В Україні, за словами міністра, не було жодного сенситивного витоку інформації за цей час. “Можу точно сказати, що в цьому напрямку ми захищені і успішно контратакуємо. Думаю, що зараз на кіберфронті у війні з Росією перевага на нашому боці. Але дуже важливо – це не означає, що завтра не може бути проблем”, – сказав він.

Читайте: Зараз немає такої цілі – вибори через «Дію». Для цього потрібна неймовірна довіра до влади, правоохоронних органів, судової системи, – Федоров (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Між Україною та Росією відбувається перша у світі кібервійна, – Федоров' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube