США готують до запуску найбільший експортний завод ЗПГ


19:1019.11.2022

Американська компанія з виробництва зрідженого природного газу (ЗПГ) Freeport LNG планує перезапустити в середині грудня свій експортний завод у Техасі, який було закрито на шість місяців після пожежі. Про це пише Кореспондент.

Freeport LNG – другий за величиною завод з експорту американського ЗПГ, закрився у червні після вибуху та пожежі, який, за словами експертів, став результатом людської помилки, неадекватних процедур експлуатації та інших факторів.

Вказано, що Freeport LNG приблизно на 90% завершила роботи з реконструкції після пожежі, необхідні для початку експлуатації, включаючи використання всіх трьох ліній зрідження, двох резервуарів для зберігання ЗПГ та одного причалу. Усі роботи мають бути завершені до кінця листопада.

План пропонованих відновлювальних робіт для безпечного відновлення початкових операцій був представлений у відповідні регулюючі органи для розгляду та затвердження. Якщо Freeport LNG буде відповідати нормативним вимогам, він зможе розпочати виробництво на об’єкті у середині грудня.

Очікується, що в січні 2023 року буде досягнуто продуктивності на рівні приблизно 2 млрд кубічних футів на день (14,4 млн т на рік – ред.). Очікується, що максимальне виробництво з використанням обох причалів розпочнеться у березні 2023 року.

Читайте: 19Закінчення війни не призведе до автоматичного зняття санкцій з рф, – мінфін США© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube