Може нести понад 2 тонни ракет: Китай представив новий військовий безпілотник


19:0007.11.2022

Уряд Китаю предствив безпілотний літальний апарат (БПЛА), дальність дії якого становить понад 10 тис. км. Про це повідомляє NHK, інформує УНН.

“Китай представив створений у країні військовий безпілотний літальний апарат, дальність дії якого, за оцінками, становить понад 10 тис. км”, – ідеться у повідомленні.

Китайські ЗМІ повідомляють, що дрон Wing Loong-3, який може використовуватися як для розвідки, так і для бойових операцій, здатний нести понад дві тонни ракет. Згідно з цими повідомленнями, значні удосконалення порівняно з більш ранніми моделями ставлять цей БПЛА в один ряд із провідними американськими дронами.

На думку спостерігачів, Китай прагне продемонструвати розширений масштаб своїх військових операцій Сполученим Штатам в умовах напруженості, що триває, в Тайванській протоці і Південно-Китайському морі.

Один із китайських журналістів заявив, що озброєння зміцнюють національну безпеку Китаю. За його словами, китайські технології через п’ять-шість років досягнуть рівня американських.

Читайте: Не на часі. Туреччина відповіла на бажання рф разом виробляти беспілотники© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube