NASA назвало місце висадки астронавтів на Місяць у 2025 році (ВIДЕО)


18:1122.08.2022

Національне управління США з аеронавтики та дослідження космічного простору під час підготовки до відправлення астронавтів на Місяць у рамках програми Артеміда визначило 13 регіонів-кандидатів для посадки в районі Південного полюса Місяця. Про це повідомляє Кореспондент.

“Вибір цих регіонів означає, що ми на один гігантський крок ближче до повернення людей на Місяць вперше з часів Аполлона. Коли ми це зробимо, це буде не схоже на жодну з попередніх місій, оскільки астронавти вирушать у темні райони, раніше не досліджені людьми, та закладуть основу для майбутнього довгострокового перебування”, – сказав Марк Кірасич, заступник помічника адміністратора Відділу розвитку кампанії Артеміда.

Зокрема, NASA визначило такі регіони-кандидати для місячної посадки Artemis III:

височина поряд з кратером Шеклтон,
край кратера Фаустіні,
два краї кратера Де Герлах,
хребет, що з’єднує кратери Шеклтон і де Герлах, і прилегла до нього область,
кратер Хауорт,
краї кратера Нобіле,
край кратера Амундсен,
плато Лейбніц Бета,
масив де Герлах-Кохера,
масив Малаперта.

Кожен із цих регіонів розташований у межах шести градусів широти від Південного полюса Місяця та в сукупності містить різноманітні геологічні особливості. Всі ці регіони забезпечують можливість висадки потенційних варіантів старту місії Artemis 3.

Для вибору регіонів група вчених та інженерів оцінювала регіони на основі їхньої здатності забезпечити безпечну посадку, використовуючи такі критерії, як рельєф місцевості, зручність зв’язку із Землею, умови освітлення та можливості ракети-носія Space Launch System (SLS).

Усі розглянуті регіони є науково значущими через їхню близькість до Південного полюса Місяця, який є областю, що містить постійно затінені регіони, багаті на ресурси і невивчену людиною місцевість.

Старт місії Artemis 3 заплановано на 2025 рік.

Читайте: NASA виявило породу, що призведе до розгадки таємниці життя на Марсі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube