У “Дії” планують ввести функції для переселенців: які саме


15:5124.07.2022

Для переселенців вдосконалять функціонал застосунку “Дія” – може з’явитися можливість знятися з обліку та змінити адресу фактичного місця проживання у разі повторного переміщення. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, інформує УНН.

“Мінсоцполітики та Мінцифри спільно вдосконалять функціонал “Дії”. А саме: щоб ВПО могли через цей застосунок знятись з обліку та змінити адресу фактичного місця проживання при повторному переміщенні”, – ідеться у повідомленні.

Додамо

Як зазначили, внутрішньо переміщенні особи, які подавали заяви через “Дію” до 30 квітня 2022 року та не отримали довідку і допомогу, в разі повторного подання документів до органу соціального захисту або ЦНАПу зможуть отримати і те, і інше – з дати подачі заяви в “Дії”.

“Затримка виплат ВПО неприпустима. Люди, які перебувають у скрутному становищі, залишились без домівок та підтримки близьких, не повинні чекати місяцями”, – наголосила віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Читайте: Електронний підпис “Дія” підтвердив відповідність європейським стандартам

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У “Дії” планують ввести функції для переселенців: які саме' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube