В Україну поставлять спеціальне обладнання для тимчасового зберігання зерна – Мінагрополітики


18:1219.07.2022

Україна очікує від міжнародних партнерів на прибуття спеціального обладнання для тимчасового зберігання зерна. Про це на прес-конференції розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, передає УНН.

Цитата

“У нас є підтвердження від міжнародних партнерів про додаткове завезення великих мішків, які вміщують по 200 тисяч тонн та обладнання для закладки і розвантаження. Приблизно додатково на 10-15 млн тонн зерна. У серпні плануємо розпочати процедуру розподілу”, – зазначив Висоцький.

Деталі

За його словами, такої кількості обладнання вистачить для того, щоб при існуючих темпах експорту зберігати цьогорічний врожай. У мішках зерно може зберігатися протягом 12-17 місяців.

Висоцький також зазначив, що Міністерство аграрної політики і продовольства прогнозує, що у 2022 році врожай зернових культур становитиме приблизно 52 млн тонн і олійних культур – 13–15 млн тонн.

“Станом на зараз ми очікуємо врожай у цьому році 52 млн тонн зернових і приблизно 13-15 млн тонн олійних культур”, – сказав заступник міністра.

Читайте: Украина в этом сезоне сократила экспорт зерновых более чем на треть

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Україну поставлять спеціальне обладнання для тимчасового зберігання зерна – Мінагрополітики' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube