Повітряні Сили не припинили інформувати населення про повітряні загрози, характер атак противника та результати бойової роботи.
Про це повідомив речник ПС Юрій Ігнат.
-В режимі онлайн у Telegram, Viber та WhatsApp оперативно надається інформація про повітряні цілі цілодобово! Також зберігається формат ранкових повідомлень по результатах бойової роботи за ніч.
Втім, військовим керівництвом прийнято рішення запровадити певні зміни (обмеження) у ранкових зведеннях стосовно ворожої “балістики” (під час масованих атак) – кількості запущених/збитих/подавлених, або тих, що не досягли цілей.
Заздалегідь, дякую за розуміння!
Підкреслю – в режимі онлайн інформуватиметься усе без змін.
Також управління комунікацій Командування Повітряних Сил й надалі надаватиме для медіа узагальнену інформацію, що стосується балістики та інших засобів повітряного нападу ворога.
Скажімо у липні 2026 року ворог застосував понад 450 ракет різних типів, майже 200 із них – ті, що атакують по балістичній траєкторії.
До речі, ранкові зведення по ударах, змінювалися уже з десяток разів, відповідно до реалій, тактики застосування, засобів повітряного нападу та інших обставин, – наголосив Ігнат.
