Держприкордонслужба отримала від США швидкісні катери Metal Shark від США (ФОТО)


12:0010.07.2024

Днями корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби України поповнився новими катерами, які були передані прикордонному відомству від Уряду США, у рамках реалізації спільного проєкту із Відділом оборонного співробітництва ODC та за активної підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів EXBS.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі України, передає Інше ТВ.

Отримані катери обладнані сучасними системами навігації, керування, автоматичного пожежогасіння, камерами відеоспостереження. За словами морських прикордонників, ці катери дуже швидкісні, надзвичайно маневровні, комфортні та ергономічні.

Як нагадали в ДПСУ, минулого року військовослужбовці з числа корабельно-катерного складу загонів Морської охорони пройшли навчання з управління та експлуатації малих патрульних катерів. Практичні тренінги відбувалися в США, безпосередньо на базі суднобудівної компанії «Metal Shark», яка спеціалізується на виготовленні катерів з алюмінієвими корпусами.

У сьогоденні американські катери вже стали надійними залізними побратимами моряків-прикордонників на морській та річковій ділянках і залучені в охороні та обороні державного кордону України, висвітленні надводної обстановки тощо. Зокрема, дані катери залучаються й до забезпечення безпекової складової морського коридору у Чорному морі.

Як повідомляло Інше ТВ, Ще один Patriot, 10 морських катерів, дрони та снаряди: Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги Україні



© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube