Глава УГКЦ оновив свої дані в ТЦК і розповів про свою військово-облікову спеціальність


08:3128.06.2024

Глава Української греко-католицької церкви Святослав заявив, що оновив свої дані у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Про це він розповів в інтерв’ю “Укрінформ“, передає Gazeta.ua.

“Ми всі одностайні в тому, що ми маємо право і святий обов’язок захищати нашу батьківщину. Я навіть чув таку дуже різку фразу: окрім нас, нікому не потрібна Україна. Церкви підтримують мобілізацію у сенсі виконання обов’язку кожного громадянина захищати свою батьківщину”, – сказав Святослав.

“Ми вважаємо, що це є великою небезпекою для гідності людей, коли мобілізація здійснюється силовими методами. Щось тут не так. Можливо, ми не до кінця розуміємо обов’язок перед батьківщиною, а можливо, й державним інституціям якось по-іншому треба промовляти до сердець громадян”, – заявив глава УГКЦ.

Святослав сказав, що з’явився до ТЦК та оновив свої дані.

“Я – глава церкви, але я з’явився в ТЦК, оновив свої дані, моя військово-облікова спеціальність – фельдшер. Я ще в радянській армії служив на посаді військового фельдшера”, – розповів глава УГКЦ.

“Закон слід виконувати, але ми сподіваємося, що з боку української держави буде чутливість, розуміння духовних потреб народу”, – сказав Святослав.

Як повідомляло Інше ТВ, У застосунку “Резерв+” з’явився статус бронювання від мобілізації© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube