ФДМ оголосив конкурс із відбору трьох незалежних членів наглядової ради держенерготрейдера “ЕКУ”


18:0326.06.2024

Фонд державного майна (ФДМ) України розпочав формування наглядової ради державного енерготрейдера АТ “Енергетична компанія України”.

“Оголошено конкурсний відбір на посади трьох незалежних членів наглядової ради “ЕКУ”. Згідно з його умовами, кандидати можуть подавати свої заявки до 11 липня 2024 року включно”, – повідомляє ФДМ, пише Iнтерфакс.

Серед вимог до кандидатів у НР “ЕКУ” досвід у таких галузях: торгівля електричною енергією та/або газом; корпоративне, цивільне та/або господарське право; фінанси; економіка підприємств; бухгалтерський облік та/або аудит.

У Фонді уточнили, що згідно зі статутом “ЕКУ”, її наглядова рада складається з п’яти членів: трьох незалежних і двох представників держави.

Очікується, що процес формування наглядової ради “ЕКУ” буде завершено до кінця липня, зазначили у відомстві.

“Ми очікуємо формування в “ЕКУ” професійної наглядової ради, яка сприятиме досягненню цілей компанії, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках енергоресурсів”, – процитовано в повідомленні слова голови ФДМ Віталія Коваля.

Він зазначив, що “ЕКУ” – один із лідерів у трейдингу електроенергією в Україні, який продовжує динамічно розвиватися. За його словами, подальша стратегія компанії передбачає роботу на європейських енергоринках, збільшення частки в постачанні енергоресурсів вітчизняним підприємствам і впровадження перспективних проєктів для гарантування безпеки поставок стратегічним підприємствам.

Оголошення про конкурс розміщено за посиланням: https://hr.spfu.gov.ua/vacancy/240.

ФДМ є органом управління 100% акцій АТ “ЕКУ”.

Читайте: ФДМУ продав конфіскований у російського олігарха завод «ПентоПак». Хто купив, і за скільки?© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube