“Рататуй біжить”, – Львів атакують щурі, кусають дітей. Влада оголосила їм тотальну війну (ВІДЕО)


22:0422.06.2024

У Львові розплодилися щурі — вони бігають центром міста, не особливо боячись людей, і навіть нападають на дітей. Небезпечних гризунів труїтимуть у центрі міста.

“З огляду на ситуацію, яка зараз склалася з появою гризунів, ми ухвалили рішення провести суцільну дератизацію у Галицькому районі”, — йдеться у повідомленні Львівської міськради.

Зазначається, що для того, щоб запобігати розмноженню щурів, з підвалів мають прибрати тверді побутові відходи та інші сторонні предмети. У міськраді наголосили, що отрута, яка використовуватиметься для дератизації, не становить загрози для котів та собак.

“Дератизаційні заходи включатимуть: використання спеціальних засобів для знищення гризунів; обробку громадських місць, підвальних приміщень; проведення профілактичних заходів щодо запобігання повторній появі гризунів”, — розповіли у Галицькій районній адміністрації.

Пацюки докучали Львову й минулого року. Варто зазначити, що центр Львова збирає багато туристів та пацюки там не лише неприємне, а й небезпечне явище. Ці гризуни є розносниками низки захворювань.

Днями щур вкусив дівчинку на вулиці Пасічна, 51. Побачивши гризуна, діти спочатку зацікавилися: “Рататуй біжить”, але він виявився агресивним і вчепився дівчинці в руку.

Зазначається, що щури спокійно розгулюють містом, не побоюючись людей.

Нагадаємо, В США знайшли смертоносних равликів. Чим вони небезпечні для людей (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube