Закон про єдину роумінгову зону сьогодні набув чинності, але в дію буде введений після рішення ЄС – НКЕК


14:3320.06.2024

Закон про єдину роумінгову зону з ЄС (Roam-Like-AtHomе”/RLAH) набув чинності, але не введений у дію, тому що рішення про надання Україні режиму внутрішнього ринку для роумінгу ЄС ще не ухвалено, повідомила Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) у четвер, пише Iнтерфакс.

“Закон вводиться в дію з дня, визначеного Україною та ЄС у рішенні Комітету асоціації ЄС-Україна в торговельному складі про надання режиму внутрішнього ринку для роумінгу. Наразі ця дата не визначена”, – ідеться в повідомленні НКЕК у фейсбуці.

Зазначено, що наступним етапом роботи для команди, яка працює над приєднанням України до RLAH, стане оцінка законодавства України на його відповідність праву ЄС з боку Європейської комісії, далі – підготовка відповідного рішення Комітету Асоціації ЄС-Україна.

Крім того, НКЕК працюватиме над розробленням і затвердженням підзаконних актів, які є необхідною складовою виконання Україною зобов’язань щодо повної імплементації актів ЄС щодо роумінгу. Одним з таких документів буде регламент політики добросовісного користування RLAH.

Читайте: Зеленський підписав Закон про єдину роумінгову зону з ЄС© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube