На потреби ЗСУ передадуть комплектуючі до військових літаків Су-27, які були речовими доказами у кримінальному провадженні, – ОГПУ


13:1620.06.2024

Закарпатська обласна прокуратура у співпраці з обласним Управлінням СБУ ініціювали передачу на потреби Збройних Сил України комплектуючих до військових літаків.

Вони визнані речовими доказами у кримінальному провадженні за фактом порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч. 1 ст. 333 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Коробки із запчастинами у березні 2024 року виявили серед багажу у пасажирському автобусі, що прямував з Чернівців до Італії. Товари були серед передач, які громадяни відправляли за кордон. Транспортний засіб зупинили на пункті пропуску «Дякове» на кордоні з Румунією.

У межах слідства після вилучення комплектуючих за клопотанням прокуратури суд наклав на них арешт. 

Водночас із залученням експертів було встановлено, що виявлені деталі є запасними частинами для винищувачів Су-27, які перебувають на озброєнні українських військових.

За рішенням суду водій автобуса повинен сплатити штраф, а комплектуючі до літаків передадуть одній із військових частин Повітряних Сил ЗСУ.

Як повідомляло Інше ТВ, У підпільних складах на Київщині знайшли понад 3,5 тис. запчастин до ППО. Хто їх там сховав? (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube