Для інженерного забезпечення військ: Міноборони допущено до експлуатації в ЗСУ близько 40 зразків інженерного обладнання (ФОТО)


21:0318.06.2024

Від початку широкомасштабного вторгнення рф, Міністерством оборони України кодифіковано, допущено до експлуатації у підрозділах Сил оборони України близько 40 зразків засобів інженерного озброєння. Понад 20 зразків – продукція українських підприємств.

Про це повідомляють в оборонному відомстві, передає Інше ТВ.

Йдеться про розлогий перелік машин, механізмів та інших засобів, призначених для організації інженерного забезпечення військ.

Серед кодифікованих зразків української розробки та виробництва, зокрема, – металодетектори, вимірювальні прилади різного призначення, димові шашки, прилади для дистанційного димопуску, збірно-розбірні фортифікаційні конструкції, польові «павербанки» великої місткості та надійності тощо.

В переліку кодифікованих зразків іноземного виробництва – сучасні моделі мобільних генераторів, важка інженерна техніка різного функціоналу, а також – механізми для виконання певного спектру ремонтних робіт та наведення мостових переправ.

Нагадаємо, що кодифікація і подальший допуск зразка озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НATO дозволяє закуповувати його за кошти з державного бюджету для підрозділів Сил оборони України.

Фото з офіційних сторінок Генерального штабу ЗСУ та ДССТ  у Facebook

Як повідомляло Інше ТВ, З початку року Міноборони кодифікувало понад 40 зразків безпілотних авіакомплексів українського виробництва (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube