Жорстоке поводження з дитиною у приватному садочку на Одещині: Омбудсман звернувся до поліції (ВIДЕО)


15:3014.06.2024

В мережі шириться допис про жорстоке поводження з дворічною дівчинкою у приватному дитячому садочку на Одещині. Дитині нібито погрожували нанести тілесні ушкодження та принижували. Керівництво закладу проігнорувало інцидент після звернення батьків дівчинки. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, також він звернувся до поліції, передає УНН.

Обурений випадком жорстокого поводження з дитиною у приватному дитячому садочку на Одещині! У дописі, що шириться мережею інтернет, виявили цькування дворічної вихованки закладу в селищі Великодолинське. Дівчинці погрожували нанести тілесні ушкодження, принижували, використовували нецензурну лексику і залякували. Ще більш обурливим є те, що керівництво закладу не відреагувало на інцидент, ба більше — проігнорувало його після звернення батьків дівчинки – написав Лубінець.

Він наголосив, що будь-яке насилля щодо дітей потребує негайного реагування.

“Звернувся до Головного Управління Національної поліції в Одеській області з метою якісного й неупередженого розслідування та взяв справу на особистий контроль”, – повідомив Лубінець.

Також він наголосив, що жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність, не може бути піддана катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Журналіст Роман Варшанідзе повідомив, що у селищі Великодолинське виявлено жорстоке поводження з дворічною дівчинкою та цькування у незареєстрованому приватному дитячому садочку, який у себе вдома організувала Наталя Нікітінська разом зі своїм чоловіком.

Варшанідзе розповів, що мати дитини запідозривши, що в тому садочку відбувається, щось дивне, адже дитина не хотіла туди йти, дала донці іграшку з диктофоном.

В аудіо чути, як вихователька жорстоко розмовляє з дівчинкою, використовує нецензурну лексику.

“Разбила бл*дь. Коза бл*дь дранная, пошла вон в комнату, всё!”, – чути в аудіо.

Також чути, як жінка погрожує дитині: “Иди в комнату, а то я тебе сейчас дам котика, сейчас по срак* дам, а не котика”.

Читайте: Лубінець закликав Червоний хрест виключити російські та білоруські організації через порушення© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube