Дощі в Україну приніс активний циклон, розпогодиться вночі – синоптики


17:5212.06.2024

Активний циклон над Україною спричинив тривалі дощі, які в деяких регіонах уже досягли значних рівнів, дощитиме сьогодні до кінця дня, надвечір негода послабиться, але повністю покине територію нашої країни лише в середині ночі, зазначили у середу в Укргідрометцентрі, пише УНН.

Сьогоднішній ранок приніс Україні тривалі дощі, викликані активним циклоном, що утворився над територією нашої країни. У деяких областях країни кількість опадів вже досягнула критерію значний дощ, який прогнозувався від учора – повідомили в Укргідрометцентрі у соцмережах.

Синоптики пояснили, що циклон має закручену форму та рухається над північним та центральним регіоном України на схід, а дощі ним зумовлені мають облоговий, тобто тривалий характер. “Разом із тим, у передній частині процесу над Лівобережжям розвиваються купчасті грозові хмари. Їх можна побачити обрамленими у червоні лінії, які сигналізують, що температура на вершині хмари менше мінус 45 градусів Цельсія. Під цими хмарами грозові дощі мають короткочасний, зливовий характер”, – вказали в гідрометцентрі.

Зазначається, що “дощитиме сьогодні до кінця дня, надвечір негода послабиться, відступаючи на північний-схід, але повністю покине територію нашої країни лише в середині ночі”.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube