Розстріли на Майдані: суд призначив до розгляду справу Януковича


19:0812.06.2024

Броварський міськрайонний суд Київської області призначив на 24 червня підготовче засідання у справі проти експрезидента Віктора Януковича. Про це повідомив заступник очільника Департаменту у справах Майдану Офісу генпрокурора Денис Іванов, пише Кореспондент.

“Броварський міськрайонний суд призначив підготовче засідання у справі проти Януковича і представників його силового блоку, яких звинувачують в організації розгону та розстрілів демонстрантів 18-20 лютого 2014 року на 11:00 24 червня”, – сказав він.

Головуючою колегії суддів виступає Наталія Сіренко, а інтереси Януковича у суді представляє адвокат Андрій Доманський.

Підготовче засідання призначили майже через чотири місяці, відколи справа 29 лютого надійшла на розгляд суду.

Нагадаємо, раніше Шевченківський районний суд декілька разів відмовлявся розглядати справу стосовно Януковича і представників його силового блоку. Після цього Київський апеляційний суд визначив її розгляд за Броварським міськрайонним судом.

У жовтні 2023 року ДБР завершило слідство у справі стосовно Януковича за організацію розгону та розстрілів демонстрантів 18-20 лютого 2014 року. Обвинувальний акт направили до суду.

Окрім Януковича, у вчиненні злочинів проти майданівців обвинувачуються колишній міністр внутрішніх справ Віталі Захарченко, голова СБУ Олександр Якименко, міністр оборони Віктор Лебедєв та інші силовики.

Читайте: Проти 10 колишніх соратників екс-президента-втікача Януковича Канада запровадила санкції© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube