Дитячі малюнки із зображенням гладіаторів знайшли у Помпеях (ФОТО)


20:2409.06.2024

Італійські археологи знайшли у Помпеях дитячі малюнки вугіллям із зображенням гладіаторів. На думку фахівців, знахідка розкриває деталі способу життя дітей, які жили близько двох тисяч років тому.

Про це пише «Європульс», передає Інше ТВ.

Стародавні малюнки виявили під час розкопок будинку, відомого під назвою Casa del Cenacolo Colonnato (Будинок із колонадою Другої Таємної Вечері). В одному з приміщень вчені знайшли зображення двох гладіаторів, звернених один до одного, а також сцену венітіо — мисливських ігор.

На стінах іншої кімнати, яка була призначена для зберігання амфор, фахівці знайшли контури дитячих долонь, обведених вугіллям, дві сцени битви гладіаторів, дві фігури, що грають з м’ячем, кабанів, а також сцену рукопашної боротьби, на якій один із двох бійців лежить. Останнє зображення частково замазане білилами та намальовано червоним мінеральним пігментом.

Експерти вважають, що ці малюнки намалювали діти 6-7 років. Вони вказують, що з форм дозвілля на той час був похід на жорстокі гладіаторські уявлення, які часто завершувалися смертю полонених і рабів. Для дітей того часу гладіатори, мисливці та бійці були героями, які надихали на творчість.

Як повідомляло Інше ТВ, В італійській Флоренції відкривається для відвідування «таємна кімната» Мікеланджело (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube