Для ЗСУ вперше купили українські хімічні грілки, а не китайські


19:3707.06.2024

Державний оператор тилу підписав контракт на індивідуальні засоби обігріву з вітчизняним виробником. Раніше для Збройних сил України закуповувались лише грілки китайського виробництва, які були вдвічі дорожчі.

Про це повідомляє пресслужба ДОТ, пише ЛБ.

Наразі одна хімічна грілка коштує державі на 51,4% дешевше, а загальна економія на цій закупівлі склала близько 12,5 млн грн.

“Ми зосереджені на тому, аби якомога більше українських виробників ставали постачальниками для Збройних сил України. Для цього ми, зокрема, запровадили більш довгострокове планування поставок. Розуміючи, що компаніям потрібно більше часу на планування та нарощування своїх спроможностей. В результаті ми підтримуємо не тільки економіку нашої держави, але і заощаджуємо кошти, які потім спрямовуються на покриття додаткових потреб військових”, – зазначила директорка з управління закупівлями ДОТ Вікторія Виноградова.

За даними порталу державних закупівель Prozorro, 31 травня 2024 року ДОТ підписав договір на закупівлю 200 000 одиниць засобів індивідуального обігріву, тип 1 за ціною 37,45 грн за одиницю.

Постачальником стало ТОВ “Імекс Макс”.

Читайте: Лише 4 країни передали Чехії кошти на ініціативу із закупівлі боєприпасів для України© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube