Укргідроенерго розпочало процедуру інвестиційного арбітражу з Росією


19:4906.06.2024

Укргідроенерго розпочало процедуру інвестиційного арбітражу із Російською Федерацією щодо відшкодування збитків, завданих знищенням Каховської гідроелектростанції. Про це в четвер, 6 червня, у річницю теракту на Каховській ГЕС, повідомила пресслужба Укргідроенерго, пише Кореспондент.

“Компанія оцінює, що звернення до міжнародного арбітражу є найбільш перспективним шляхом для компенсації втрат від теракту на Каховський ГЕС. Укргідроенерго спирається на успішний досвід українських компаній у вирішенні інвестиційних спорів після анексії Криму та на міжнародне визнання рішень інвестиційного арбітражу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що підставою для ініціації процесу служить Угода про заохочення та взаємний захист інвестицій між урядами України та Росії від 1998 року, дія якої спливає 27 січня 2025 року.

За умовами угоди, перед подачею позову Укргідроенерго виконало обов’язковий етап надсилання повідомлення про вирішення спору, а після завершення шестимісячного терміну для добровільного відшкодування завданих компанії Росією збитків звернеться до арбітражу.

Читайте: Дамба ДніпроГЕС витримала, але масштаби руйнування значні, – гендиректор Укргідроенерго (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube