За підтримки ЄС та UNDP на Миколаївщині відновили два освітні заклади і обіцяють ще (ФОТО)


20:1629.05.2024

У рамках проєкту Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні «EU4UASchools-UA: Build Back Better» у двох ліцеях Миколаївського району, які постраждали наслідок російської агресії, було проведено ремонтно-будівельні роботи.

Проєкт став можливим завдяки підтримці Європейського Союзу та здійснюється у тісній співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Миколаївською обласною військовою адміністрацією, місцевими громадами та навчальними закладами.

У середу, 29 травня, з нагоди завершення відновлювальних робіт в урочистому відкритті закладів освіти взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та головна спеціалістка з розвитку бізнесу (ПРООН в Україні) Ольга Логвін.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської ОВА, передає Інше ТВ.

Вони оглянули відремонтовані навчальні класи, коридори, укриття, фасад, а також обговорили можливості розширення подальшої співпраці з метою відновлення та розвитку Миколаївської області, в тому числі у сфері громадської безпеки, освіти та відновлення пошкодженої інфраструктури.

Віталій Кім висловив вдячність Європейському Союзу та ПРООН в Україні за всебічну підтримку регіону та за високий рівень проведених ремонтних робіт, а також зазначив, що у рамках цієї ж програми на Миколаївщині заплановано відновити 64 освітніх заклади, 24 із яких – цього року.

Як повідомляло Інше ТВ, Реконструкція пошкодженого російськими обстрілами ліцею №60 у Миколаєві: «Антикорупційний штаб» знайшов купу «родзинок» у проектувальника, підрядника та в цінах© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube