Будинок у Бєлгороді могли підірвати – ЦПД


17:2412.05.2024

Це міг бути підрив або побутовий вибух, який ворожа пропаганда використовує у власних інтересах. Таку точку зору озвучив керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко, пише Кореспондент.

“Будинок у Бєлгороді, схоже, підірвали. На відео з камер не видно падаючих об’єктів, відповідно, всі звинувачення росіян в обстрілі Силами оборони наразі не відповідають дійсності”, – заявив він.

Коваленко підкреслив, що ця ситуація схожа на провокацію Росії або “інформаційну провокацію з роздування ситуації для виправдання подальших ударів по житлових будинках українських міст”.

Він додав, що також це міг бути побутовий вибух, “який російська пропаганда зараз викручує в обстріл будинку у власних інтересах”.

У свою чергу OSINT-дослідник та військовий оглядач Tendar вважає, що вибух відбувся всередині будівлі.

“У Бєлгороді підірвали житловий будинок. За час цієї війни я бачив багато влучань у житлові будинки, і я майже впевнений, що цей випадок зовсім інший. Судячи з характеру вибуху, він стався всередині будівлі. Я не бачу, щоб падала якась ракета, а дим і уламки розлітаються в різні боки”, – йдеться у його повідомленні в соцмережі Х.

Tendar навів кооординати будинку і виключив, що будинок могли атакувати з боку України.

Читайте: В Бєлгороді обвалився під’їзд 10-поверхівки. Влада вже тричі міняла версії причетності ЗСУ, але є й інша (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube