«Махно»: у 108-й бригаді ТрО пройшли випробування наземних дронів (ФОТО)


11:5411.05.2024

На сьогодні їх шість модифікацій: мінувальні, розмінувальні, логістичні (для доставки провіанту, води, боєприпасів, деревини тощо), евакуаційні та штурмові.

Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь», передає Інше ТВ.

«Усі наші дрони мають одну назву – «Махно». На честь легендарного Нестора Махна, який разом зі своїми побратимами, знатно бив у цих краях більшовиків, – зазначив офіцер на бойове псевдо «Діскус». – Розробці дронів ми завдячуємо ініціативі знизу. Конструювання, зварку, електроніку та необхідне програмування – все самотужки зробили наші воїни. Левову частку необхідних коштів так само вклали вони. Волночас до цієї роботи долучилися волонтери, окремі сім‘ї та деякі компанії, за що ми їм, безперечно, щиро вдячні».

На переконання «Діскуса», який очолив процес виготовлення наземних дронів, в сучасних бойових умовах ці засоби набувають великого значення, адже дають змогу убезпечити життя військовослужбовців і водночас успішно виконати бойові завдання.

Випробування відбулися успішно. Отже найближчим часом наземні дрони пройдуть перевірку бойовою роботою.

Як повідомляло Інше ТВ, З початку року Міноборони допустило до експлуатації 9 українських роботизованих комплексів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube