Ворог просунувся на кількох напрямках – Deep State


06:0611.05.2024

Російські загарбники продовжують зосереджувати живу силу та техніку біля Харківської та Сумської областей.

Станом на кінець доби 10 травня 2024 року ворог просунувся в Красногорівці, південніше Первомайського, в Нетайловому та біля Коломийчихи. Триває наступ противника біля Гатища, Лук’янців та Глибокого. Про це йдеться у зведенні deepstatemap, передає Gazeta.ua.

Біломосковський, Сіверський та Білгородський відтинки – цього дня ворог розпочав наступальні дії в основному піхотою та у рідких випадках за підтримки бронетехніки. Основні ділянки удару – Огірцеве-Плетенівка та Борисівка-Красне-Стрілеча. Ворог продовжує атакувати Глибоке, Мороховець та Лук’янці. Триває зосередження сил та техніки біля Харківської та Сумської областей.

Старобільський відтинок – російські окупанти зайняли посадку біля Синьківки та просунулися біля Коломийчихи. Триває накопичення живої сили та техніки у місцях потенційних ударів української оборони. Продовжуються бої біля Терн та Ямполівки, по ворогу наноситься ураження щодня, але це не зупиняє російську навалу.

Бахмутський відтинок – противник хоче витіснити Сили Оборони з Іванівського, бої тривають. Загарбники намагаються зайти в Часів Яр, але успіху не мають. Крім того, очікується, що в бій введуть механізовані частини, які по ночах перекидалися в район Бахмута. Були бої біля Кліщіївки, ситуація уточнюється.

Донецький відтинок – біля Новоолександрівки ворог зіткнувся із жорстким спротивом Сил Оборони, тому змістив акцент атак в бік Зеленого Поля. Біля Новопокровська єгеря відбили позиції. Ворог тисне на Уманське та Нетайлове, має частковий успіх. Важка і неприємна ситуація відбулася на південь від Первомайського, як результат втрачені позиції та життя оборонців. У Красногорівці ситуація близька до катастрофи, росіяни наступають зі східної частини, закріплюються на заводі і готуються до фінального штурму міста. Тривають бої в Георгіївці, крайня лінія ворога уточнюється. Біля Урожайного та Старомайорського противник не полишає спроб покращити своє тактичне положення.

Запорізький відтинок – тривають бої в Роботиному.

Таврійський відтинок – без змін.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни пішли в контрнаступ на Харківщині – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube