Російські окупанти просунулись під Авдіївкою, на заході Запорізької області та на лівому березі Херсонської області – ISW


06:3407.05.2024

Російські війська просунулися на південний захід від Авдіївки, на заході Запорізької області та на лівому березі Херсонської області.

Окупанти незначно просунулися на північний захід від Сватового. Геолокаційні кадри показують, що російські війська незначно просунулися на схід від Стельмахівки та на південь від Крохмального, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передає Gazeta.ua.

Також продовжувались обмежені наступальні дії на Сіверському напрямку на північний схід від Бахмута, однак підтверджених змін лінії фронту не було.

Інтенсивні бої тривали на східних флангах Часового Яру в районі Богданівки (на північний схід від Часового Яру) та Іванівського (на схід від Часового Яру).

Речник Української групи військ на Хортиці підполковник Назар Волошин повідомив, що невеликі окремі російські групи (ймовірно, розміром приблизно до загону) намагаються штурмувати Красногорівку, але сильний вогонь української артилерії заважає їм консолідувати успіхи та проводити подальші атаки.

Російські війська підтвердили наступ на заході Запорізької області на тлі позиційних боїв у цьому районі 6 травня. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися в Роботиному, де тривали позиційні зіткнення.

Окупанти також підтвердили наступ на лівому березі Херсонської області. Геолокаційні кадри показують, що російські війська просунулися на північ від Олешок. Позиційні бої тривали під Кринками.

Як повідомляло Інше ТВ, Росіяни намагаються вийти до Курахове та Покровська, ЗСУ тримають оборону – Сирський© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube