У США вручили Пулітцерівську премію


08:3907.05.2024

У Колумбійському університеті США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії – однієї з найпрестижніших американських нагород у галузі літератури, журналістики, музики і театру.
Про це повідомила адміністраторка премії Марджорі Міллер, пише Кореспондент.

Вказується, що премію отримали фотографи агентства Associated Press в галузі художньої фотографії за висвітлення глобальної міграційної кризи на кордоні США та Мексики.

Дві Пулітцерівські премії за серію розслідувань про виробничу імперію Ілона Маска та нагороду в категорії екстремальних новин за фотозйомку конфлікту Ізраїлю та Гази отримало агентство Reuters.

Три нагороди, зокрема за висвітлення нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня та його наслідків, а також про дитячу працю мігрантів у США дісталося The Times.

The New York Times отримала три нагороди за журналістські розслідування, міжнародні репортажі та написання статей.

Журнал New Yorker отримав дві Пулітцерівські премії.

Її також отримав російський опозиційний лідер і оглядач Washington Post Володимир Кара-Мурза, а також редактор газети Девід Гоффман та журналіст Джеррі Ши.

Нагороду у номінації “державна служба” отримала ProPublica за репортажі про Верховний суд США та корупцію у ньому.

Пулітцерівську премію за спеціальні цитати також отримали журналісти і письменники, які висвітлювали війну в Газі.

Пулітцерівська премія відзначила найкращих у журналістиці в 15 категоріях, а також у восьми мистецьких категоріях, зосереджених на книгах, музиці та театрі. Переможець у номінації “державна служба” отримує золоту медаль. Усі інші переможці по 15 000 доларів.

Читайте: У полоні російських окупантів перебуває 32 українських журналісти – Мінінформполітики© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube