Реєстрація для участі у вступних іспитах до магістратури стартує 7 травня і триватиме до 29 травня


14:5206.05.2024

Реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) стартує 7 травня і триватиме до 29 травня, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО), пише Iнтерфакс.

“Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку скановані копії реєстраційних документів. Заповнюючи заяву-анкету й надаючи інформацію, необхідну для оформлення екзаменаційного листка, потенційний учасник вступних випробувань має зазначити населений пункт в Україні або за кордоном, у якому бажає пройти ЄВІ або ЄФВВ”, – ідеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО.

Зазначається, що тестування відбуватиметься лише в тих містах України, де безпекова ситуація дає змогу створити пункти тестування для проведення комп’ютерних онлайн-тестів, а також у деяких містах за кордоном, де партнерські установи та організації готові підтримати проведення вступних випробувань.

Отже, основні сесії в рамках ЄВІ та ЄФВВ відбуватимуться в населених пунктах 21 області України та Києві.

Крім того, ЄВІ заплановано в дев’яти країнах Європи: Болгарії, Великій Британії, Литві, Німеччині, Польщі, Португалії, Словаччині, Франції та Чехії, а ЄФВВ – у семи: Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Польщі, Португалії, Словаччині та Чехії.

“Наголосимо, що реєстрація для проходження магістерських вступних випробувань у певному населеному пункті за кордоном відбуватиметься в межах наданої партнерами граничної кількості місць. Зважте на те, що в разі вичерпання встановленої квоти обрати певний населений пункт буде неможливо”, – додали у відомстві.

Як повідомлялося, основна сесія вступних іспитів до магістратури відбуватиметься з 24 червня по 15 липня 2024 року.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube