Росія відправить на війну проти України 1300 попів РПЦ, – Центр нацспоротиву


18:2103.05.2024

Російська патріархальна церква планує направити на фронт в Україну близько 1300 священників.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Центр національного спротиву”.

Як зазначив митрополит РПЦ Ставропольський і Невинномиський Кирило в ефірі російського пропагандистського ТБ, їх буде спрямовано на фронт “для духовної допомоги російським військовослужбовцям”.

Московський піп стверджує, що сьогодні Міноборони РФ має дуже тісні зв’язки із російською церквою і “це питання вирішиться найближчим часом”.

“І так воно і є. Адже відомі факти про те, що глава кремлівської церкви патріарх Кіріл є агентом КДБ по кличці “Михайлов” і має генеральське звання ФСБ РФ. Його попередник Алєксєй ІІ (Олексій Рідігер) також був агентом КДБ під псевдонімом “Дроздов”, – пояснюють в ЦНС.

У ЦНС зауважили, що у війні проти України Кремль значною мірою покладається на підконтрольні йому релігійні структури.

“Домінуючою тут є саме РПЦ, яка за часи свого існування створила потужну мережу в Україні й стала ідеальним інструментом для промивки мізків своїх прихожан”, – наголошують в повідомленні.

Зокрема у Центрі нацспротиву наводять окремий приклад, коли ще на початку вторгнення в Україну у 2014 році парафіяни РПЦ організовували багатолюдні хресні ходи аби завадити українським захисникам не пропустити російську армію.

Читайте: У Білорусі “вагнерівці” готують диверсантів для війни в Україні – ЦНС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube