В Україні сьогодні вперше в одній могилі поховають 16 загиблих воїнів


09:2802.05.2024

У Чернівцях створять першу в Україні братську могилу. Там поховають 16 українських військовослужбовців, що загинули внаслідок російського авіанальоту на Київщині 11 березня 2022 року.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді.

Усі 16 військовослужбовці загинули від ворожої авіабомби, яку росіяни скинули на Людвинівку у Київській області 11 березня 2023 року. Більшість з них родом саме з Чернівців.

Адвокатка Галина Янко розповіла, що усі 16 тіл вдалося ідентифікувати завдяки зусиллям «всіх можливих правоохоронних установ України, експертів з Гааги». Це були військовослужбовці 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Прощання з військовими відбудеться 2 травня об 11 годині на кладовищі «Садгора». У міській раді кажуть, що до вшанування полеглих може долучитися кожен охочий. Для цього можна принести розписану писанку з прикріпленою стрічкою, аби потім почепити її на гілку символічного писанкового дерева, що буде на братській могилі.

Нагадаємо, що у Миколаєві оголошено конкурс на розробку меморіального знаку для покладання квітів в пам’ять про загиблих на війні© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube