В Тбілісі відбулась багатотисячна демонстрація проти законопроекту про «іноагентів» – із сутичками та водометами (ВІДЕО)


10:4429.04.2024

У неділю ввечері в Тбілісі відбулася багатотисячна демонстрація проти законопроєкту про “іноагентів”, що загрожує євроінтеграції Грузії, де не обійшлося без сутичок із поліцією.

Як пише “Європейська правда”, про це повідомляє Sova.

Багатотисячна акція під гаслом “Так Європі!” відбулася на площі Першої Республіки, звідки демонстранти попрямували до будівлі парламенту Грузії.

Маніфестанти вимагали відмовитися від аналога російського закону про іноагентів, який має намір ухвалити партія влади “Грузинська мрія”.

Як інформує “Ехо Кавказу“, біля будівлі парламенту, де проходив мітинг, ситуація загострилася, і силовики застосовували перцеві балончики. У центр Тбілісі стягнули спецназ і водомет.

За інформацією телеканала Formula, на акції протесту в центрі Тбілісі затримали кількох людей, зокрема й колишнього міністра з євроатлантичної інтеграції Алексі Петріашвілі.

Міністерство внутрішніх справ заявило, що його затримали за статтями 166 і 173 адміністративного кодексу (дрібне хуліганство і непокора поліції).

Як повідомляло Інше ТВ, Грузії «не світять» переговори щодо вступу до ЄС, якщо буде прийнятий закон про «іноагентів», – Європарламент.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube