Сьогоднішнє покоління повинно буде в старості довше працювати – Мінсоцполітики


14:2122.04.2024

Сьогоднішнє покоління українців повинно буде в старості довше працювати, довше залишатися більш активним й довше забезпечувати себе своєю працею. Про це заявила Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович під час форуму “Демографічне майбутнє України: Стратегія стійкості та відновлення”, передає УНН.

Ми розуміємо, що сьогоднішнє покоління повинно буде в старості довше працювати, довше залишатися більш активним й довше забезпечувати себе своєю працею. Тому що сьогодні кількість працюючих і пенсіонерів вже 1 до 1. Тож нам вже необхідно думати сьогодні про те, що таке громадське здоров’я, потрібно створювати максимально інклюзивне середовище, щоб зберігати нашу активність й так само дуже серйозно працювати над постійними розвитками наших людей впродовж життя. Тобто над культурою сталого розвитку – розповіла Жолнович.

За її словами, щоб збільшити принаймні до 40% зміщення заробітку пенсією для пенсіонерів вже сьогодні потрібно ще приблизно 6 мільйонів працюючого населення й народженням це ніяким чином не забезпечити.

В цьому контексті особливого значення набуває питання як повернути людей з-за кордону. Мова йде не лише про наших мігрантів, які рятуються від війни, мова також йде про українців в багатьох поколіннях, мова також йде про тих, які вирішили виїхати набагато раніше, мова також йде про активних іноземців, яким тісно в їхніх країнах і які готові будуть обрати нашу державу для свого розвитку та свого дому – сказала Жолнович.

Читайте: Пенсіонери в червні отримають надбавку до пенсії: хто саме та скільки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube