США та Філіппіни розпочали навчання за участю 16 тис. військовослужбовців


10:5222.04.2024

США та Філіппіни розпочали проведення щорічних військових навчань Balikatan 2024 на тлі напруження, що росте, у Південнокитайському морі Про це повідомив телеканал ABS-CBN News, передає УНН.

Мета збройних сил, заради якої ми існуємо, – це насправді підготовка до війни. Не варто прикрашати, якщо ми не підготуємося, це надасть ведмежу послугу країні – наводить телеканал слова прес-секретаря Balikatan 2024 Майкла Логіко.

Філіппінський військовослужбовець зазначив, що вперше навчання пройдуть за межами територіальних вод Філіппін, приблизно за 22 км від філіппінської берегової лінії.

ABS-CBN News також повідомив, що США розмістили зенітні керовані ракети SM-6 на Філіппінах, проте прес-секретар Balikatan 2024 зазначив, що ця зброя не буде використана під час навчань.

Як зазначив телеканал, філіппінська берегова охорона вперше приєднається до маневрів, у ході яких буде відпрацьовано реакцію на збройне захоплення острова в провінції Палаван, розташованої неподалік островів Спратлі в ЮКМ, права на які оспорюють Китай та Філіппіни, а також Бруней, В’єтнам та Малайзія.

Читайте: Почалися литовсько-польські навчання у Сувалкському коридорі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube