У ТЦК пояснили, чому повістки приходять померлим


20:4121.04.2024

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки не володіє повною інформацією про військовозобов’язаних осіб.

У мережі обговорюють випадок, коли померлому торік спортивному журналісту Артему Франкову надіслали повістку. Київський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки відреагував на інцидент, пише Кореспондент.

У ТЦК зазначили, що такі ситуації не поодинокі, адже військкомат не володіють повною інформацією про військовозобов’язаних осіб.

“Подібні випадки не є одиничним і трапляються через те, що громадяни не оновлюють свої персональні дані вчасно безпосередньо в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки”, – йдеться у повідомленні.

У ТЦК уточнили, що невірні дані про громадян можуть також подавати інші державні реєстри.

“Відтак ТЦК та СП не володіє повною і достовірною інформацією щодо осіб, які можуть бути призвані на військову службу”, – наголосили в військкоматі.

У територіальному центрі комплектування нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення військовозобов’язаними правил військового обліку та ухилення від призову на військову службу за мобілізацією в особливий період.

Нагадаємо, 20 квітня мережею поширилося фото повістки, яка прийшла на ім’я покійного редактору журналу Футбол Артема Франкова. В повістці була вимога з’явитися 20 квітня до ТЦК Оболонського району міста Києва для оновлення даних та проходження ВЛК.

Читайте: В мережі з’явилося відео інциденту з нападом на представника ТЦК у Чернівецькій області (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube