У Дію повернули послуги для ВПО – тепер можна подати одну заяву на всю родину (ВІДЕО)


09:2809.04.2024

У застосунок “Дія” повернули послугу для людей, які через війну вимушені були покинути своє житло, й оновили функціонал.

Про це розповів у Facebook віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

-Повернули послугу для людей, які через війну вимушені були покинути домівки. Доопрацювали її разом із Мінсоцполітики. Тепер реєструйте довідку та оформлюйте виплати для себе, дружини чи чоловіка та дітей у застосунку Дія. Раніше кожен подавав заяву за себе.

Також отримуйте довідку й виплати на дітей, які народилися вже після переїзду — дані про них автоматично підтягнуться зі свідоцтва про народження, нічого додатково вводити не треба. Зручно та швидко. Але спочатку оновіть застосунок.

Виплати надійдуть на картку того, хто подавав одну заяву для всіх. Довідка про ВПО буде в Дії, а гроші — на картці єПідтримка. Сервіс доступний лише для громадян, які ще не мають довідки ВПО.

Спростіть собі життя — користуйтеся Дією, – закликав Федоров.

Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство соціальної політики України за підтримки Фонд Східна Європа, а також Програми розвитку ООН United Nations Development Programme – UNDP в Україні за фінансування Уряду Швеції в межах «Проєкту підтримки Дія».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube