В Україну з Польщі завезли отруєний болгарський перець, будьте обережні


15:5507.04.2024

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення стосовно виявлення залишків інсектициду в болгарському перці, походженням з Йорданії (виробник: JORDANIANPALESTINIAN AGRICULTURAL PRODUCTS MARKETING COMPANY), що експортувався з Польщі (оптовик: VITA FRUIT sp.z.o.o, Przeworsk) до України.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області: т/факс (0512) 30-43-25, (0512) 30-43-14 та e-mail: dpssmykolayiv@dpssmk.gov.uaviddilbhp@dpssmk.gov.ua .

Нагадаємо, перед тим ІншеТВ повідомляло, що в Україну завезли чай з жасмином, в якому виявили дуже небезпечну речовину© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube