Міжнародні партнери виділили Україні понад $700 млн. на гуманітарне розмінування до 2027 року


09:2805.04.2024

Міжнародні партнери України виділили на проекти в гуманітарному розмінуванні на 2022-2027 роки понад 700 мільйонів доларів США в еквіваленті. Серед ключових донорів США, Швейцарія, Норвегія, країни ЄС, Японія, Нідерланди, Німеччина та інші.

Про це  4 квітня, в Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності, повідомили в Міністерстві економіки України, передає Інше ТВ.

Як підкреслюється в повідомленні, завдяки спільній роботі можливим є повернення земель до продуктивного використання, захист населення від впливу вибухонебезпечних предметів та посилення системи протимінної діяльності в Україні. А це ключові цілі Національної стратегії з протимінної діяльності, яка є одним із прикладів спільної роботи Уряду України, провідних фахівців у цій сфері, а також донорів та міжнародних партнерів України.

Уряд лише посилюватиме координацію протимінної діяльності із міжнародною та фаховою спільнотою. Така координація буде здійснюватись як через започатковану у 2023 році Секторальну робочу групу, що об’єднує усіх донорів України у цій сфері, так і через відновлений у березні 2024 року кластер з протимінної діяльності, який є платформою для програмної координації відповідних суб’єктів.

В Мінекономіки нагадали, що з початку широкомасштабного вторгнення сталося 656 нещасних випадків, пов’язаних з мінами. Від підривів загинуло 296 цивільних, ще 665 отримали поранення.

Як повідомляло Інше ТВ, Як площа Греції чи Швейцарії: росія засмітила в Україні вибухонебезпечними предметами 156 тис.кв.км.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube