Пісні війни. Бумбокс – Фіртка (ВІДЕО)


16:3704.04.2024

28 березня відбулась прем’єра нової пісні «Бумбокса» «Фіртка». Як сказав Андрій Хливнюк, це американська музика, яка зіграна українцями і записана німцями.

Маючи на руках ріф від Стаса Гуренка, один куплет і шматочок приспіву, гурт за два дня роботи в берлінської студії Trixx записав, можливо, найбільш незвичну зі своїх пісень. Майже кантрі на початку змінюється потужним роком, в який вплетені скрейчі і семпли діджея Валіка.

Дмитро Кувалін, гітарист гурту, солідарний з Хливнюком: “Я виріс на блюз-році і радий, що його частина тепер є і в музиці Бумбокса”.

“”Фіртка” – пісня без будь-якого підтексту, просто пісня про любов, з янголами, чортами, блюзом і фанком”, – стверджує Андрій Хливнюк. Тобто зі всіма складовими, на яких повинен бути побудований справжній рок-хіт.

Стас Гуренко, побратим Хливнюка по підрозділу Патрульної поліції “Софія”, режисер кліпів Бумбокса (“Ангела”, “Тримай мене”, “Безодня”, “Твій номер/Плющ” та багатьох інших) радий, що він не тільки виступив композитором і другим гітаристом, але й примудрився зняти кліп на “Фіртку” в проміжках між бойовою роботою і гастролями.

“Неймовірне відчуття – ми ставимо світло, я працюю за камерою, всі навколо сміються… Потім затемнення, і ми виписуємо штрафи окупантам”, – сказав Стас.

Як повідомляло Інше ТВ, Пісні війни. YARMAK – ВАВИЛОН (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube