Блокада польськими фермерами кордону України: в черзі стоять 400 вантажівок


17:4403.04.2024

Польські фермери блокують рух вантажівок на трьох пунктах пропуску. Там вони пропускають по кілька вантажних транспортних засобів на годину або й взагалі обмежують рух. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, пише Кореспондент.

“Блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску Ягодин, Рава-Руська та Угринів. Блокування останнього польські фермери поновили вчора. Через Ягодин та Рава-Руська, як і раніше, польські протестувальники взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. На цих напрямках в останній період фіксуються нульові показники перетину кордону вантажівками на виїзд з України. Через Угринів вони зазначали, що пропускатимуть в бік Польщі по одній вантажівці на добу”, – зазначив посадовець.

Протестувальники через ПП Ягодин пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок. За минулий день – 60 авто. При тому, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними машинами.

На цих трьох заблокованих напрямках у чергах на території Польщі загалом перебуває 400 вантажівок.

Легкові автівки і автобуси вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Раніше польські фермери припинили блокувати рух вантажівок по пунктах пропуску Краківець, Шегині та Устилуг, нагадав Демченко. Черги на території Польщі ще зберігаються – на напрямку Краківця – 700 вантажівок, Шегині – 400. Однак за нинішньої інтенсивності руху, водіям не доводиться тижнями стояти в чергах, наголосив речник.

Читайте: У Польщі 5 міністрів можуть залишитися без посади в уряді, серед них аграрний міністр© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube