Москвичі донатять на «Сичі». Під час «виборів путіна» росіяни скидали гроші на дрони для ГУР


13:3121.03.2024

Під час міжнародного благодійного збору на закупівлю чергової партії ударно-розвідувальних безпілотників «Сич» для підрозділів ГУР МО України найактивнішими виявились громадяни росії.
 
За чотири дні до волонтерської акції, яку проводить телеканал “Freedom”, долучилося майже 3000 людей. З них ― 1538 росіян, зокрема 200 москвичів, які відсканували qr-код із екранів своїх телевізорів та ґаджетів, повідомили в ГУР.
 
Символічно, що пік донатів на дрони для українських розвідників  від громадян держави-агресора збігся із проведенням так званих «виборів путіна». Замість участі у кремлівському фарсі свідомі росіяни вирішили проголосувати доларом і євро заради свободи своєї держави.
  Це найкраща інвестиція у вільне майбутнє росії, яке може настати лише у разі цілковитого знищення та демонтажу терористичного режиму в кремлі.
 
До міжнародного збору на БПЛА «Сич» для воєнних розвідників також долучились українці, які перебувають за кордоном, громадяни Латвії, Німеччини, Польщі, Молдови та інших держав. Дякуємо!
 
Збір триває! Необхідна сума ― 25 мільйонів гривень. Задонатити на збір можна за лінком. Дякуємо усім громадянам, хто продовжує підтримувати Сили безпеки й оборони України!© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube