Житлові сертифікати на відновлення житла вже отримали 4,5 тисячі українців


15:5521.03.2024

4,5 тисячі українців отримали житлові сертифікати для придбання нового житла в заміну знищеного. Про це з посиланням на дані Міністерства відновлення України повідомляє УНН.

Близько 4,5 тисяч українців отримали житлові сертифікати для купівлі нового житла замість зруйнованого. Загальна сума державної компенсації склала майже 8 млрд гривень. Третина власників житлових сертифікатів вже здійснила покупку нових осель на суму більше ніж 3 млрд гривень.

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло продовжує працювати і з тими, чиє житло підлягає ремонту. На поточні та капітальні відновлювальні заходи вже витрачено понад чотири мільярди гривень. За допомогою цих коштів вже розпочато відновлення житла для 45 тисяч українських сімей, а загальна кількість заяв на отримання компенсації наближається до вісімдесяти тисяч.

Найбільшу кількість заяв на отримання компенсації подано з областей: Харківської, Київської, Донецької, Миколаївської та Херсонської.

Читайте: Зеленський вручив ще 30 сертифікатів на житло Героям України та членам сімей загиблих Героїв (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube