На Миколаївщині прокуратура через суд вимагає від Веснянської громади зареєструвати право власності на протирадіаційне укриття


18:2319.03.2024

Миколаївською окружною прокуратурою установлено, що в межах Веснянської сільської територіальної громади розташована нежитлова будівля площею близько 1300 кв м, в підвальне приміщення якої вбудована захисна споруда цивільного захисту – протирадіаційне укриття, що здатне розмістити 350 осіб.

При цьому, використання вказаного нерухомого майна здійснюється органом місцевого самоврядування із порушенням вимог чинного законодавства – без державної реєстрації права власності.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Об’єкти нерухомості перебувають у власності територіальної громади ще з 2021 року. Втім, упродовж 3 років рада не здійснила жодних дій щодо оформлення та державної реєстрації права власності на ці об’єкти.

Зазначена бездіяльність чиновників створює передумови для зловживань у розпорядженні майном та ризики безпідставного вибуття його із власності територіальної громади.

Щоб запобігти можливому відчуженню чи іншим протиправним діям з нерухомістю, Миколаївська окружна прокуратура звернулася до суду. Наразі судом відкрито провадження у справі.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині прокуратура через суд вимагає забезпечити належний стан укриття у Березнегуватому© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube