РФ готуватиме новий наступ влітку – ISW


19:1016.03.2024

Війська РФ, ймовірно, продовжуватимуть наступальні дії з метою дестабілізації українських оборонних ліній навесні 2024 року, водночас готуючись до нової наступальної операції, прогнозованої на літо. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише Кореспондент.

Зазначається, що надання західної безпекової допомоги відіграватиме вирішальну роль у здатності України утримати територію зараз і відбити нові російські атаки в найближчі місяці.

Водночас війська РФ намагаються підтримувати темп своїх наступальних операцій на сході України, щоб не дати українським силам стабілізувати оборонні рубежі. Російські війська особливо зосереджені на просуванні якомога далі на захід від Авдіївки.

За даними ISW, російські окупанти продовжуватимуть використовувати переваги, які надає володіння ініціативою по всьому фронту, для динамічного перерозподілу наступальних зусиль цієї весни і влітку, ймовірно, сподіваючись використати можливі вразливі місця української оборони.

“Добре забезпечені українські війська продемонстрували, що вони можуть перешкодити російським досягти навіть незначних успіхів під час широкомасштабних наступів, тому немає жодних підстав сумніватися, що Україна зможе ще більше стабілізувати лінію фронту і підготуватися до відбиття російських атак, якщо дефіцит матеріально-технічних засобів зменшиться”, – йдеться у звіті ISW.

Читайте: Росіяни можуть організувати наступ на Авдіївському напрямку – ISW© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube