У Бундестазі обурились заявою Папи про Україну


08:4011.03.2024

Депутати від німецької урядової коаліції Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн від Вільних демокртів та Катрін Герінг-Екардт від Зелених розкритикували заяву Папи Римського Франциска, що Україні слід мати “відвагу білого прапора” і вести переговори, повідомляє Кореспондент.

“Перш ніж українські жертви піднімуть білий прапор, Папа Римський повинен голосно та безпомилково закликати жорстоких російських злочинців зняти свій піратський прапор – символ смерті й сатани”, – заявила інтерв’ю газеті Funke Mediengruppe Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн.

Голова комітету з питань оборони Бундестагу також риторично зазначила, що Папа не критикував патріарха РПЦ Кирила.

“І чому, в ім’я Бога, він не засуджує словесні підбурювання до вбивства Кирила, глави Російської православної церкви та колишнього агента КДБ, по відношенню до українського народу?”, – запитала вона.

Штрак-Ціммерманн додала, що їй, “як католичці, соромно, що він утримується від цього”.

Водночас Катрін Герінг-Екардт в інтерв’ю RND зауважила, що ніхто не хоче миру більше, ніж Україна, додавши, що саме російський диктатор Владімір Путін може допомогти досягти миру.

“Саме Путін може негайно припинити війну та страждання, а не Україна. Той, хто вимагає, щоб Україна просто здалася, віддає агресору те, що він незаконно відібрав, і таким чином погоджується на знищення України”, – резюмувала вона.

Читайте: Церква – з людьми. А не за дві з половиною тисячі кілометрів – Зеленський (ВIДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube