Данія припинила розслідування вибухів на трубопроводах Nord Stream, встановивши факт диверсії


19:4726.02.2024

Данія припинила розслідування вибухів на трубопроводах Nord Stream у 2022 році, що транспортують російський газ до Німеччини, пише ЛБ.

Розслідування встановило, що відбулася навмисна диверсія, йдеться у заяві поліції Копенгагена. Однак правоохоронці заявили, що достатніх підстав для відкриття кримінальної справи в Данії немає, не надавши додаткових пояснень.

Раніше у лютому розслідування вибухів припинила Швеція, посилаючись на відсутність юрисдикції у цій справі. Однак Стокгольм передав отримані докази німецьким слідчим, які ще не опублікували жодних висновків. Представник німецького уряду водночас заявив, що Берлін все ще зацікавлений у розкритті справи.

Поліція Данії підкреслила, що співпрацює з іноземними партнерами, а розслідування, яке вони провели, було “складним і всебічним”.

Росія та Захід звинуватили одне одного у причетності до вибухів на газопроводах. Сторони відкидають обвинувачення, ніхто відповідальності за інцидент не взяв.

Читайте: Польща повідомила Німеччині, що на яхті, яку підозрюють в атаці на Nord Stream, були росіяни. Там не вірять© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube