Польські фермери розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску і знову заблокували ПП “Медика – Шегині” – Держприкордонслужба


14:3312.02.2024

У понеділок польські фермери розпочали акції протесту біля пункту пропуску “Зосін”, а також “Долгобичув”, окрім цього, рух вантажівок знову заблоковано в ПП “Медика – Шегині”, повідомляє Державна прикордонна служба України, пише Польські фермери розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску і знову заблокували ПП “Медика – Шегині” – Держприкордонслужба.

“Сьогодні о 10:10 розпочались акції протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску “Зосін”. Протестувальники мають намір пропускати по 3 вантажівки на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі”, – ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі.

Біля ПП “Долгобичув” учасники акції протесту мають намір пропускати по дві вантажівки на годину в обидва напрямки.

На напрямку пунктів пропуску “Медика – Шегині” планують пропускати по одній вантажівці на годину. Легковий транспорт і автобуси пропускатимуть у звичайному режимі.

Читайте: Україна вимагає покарати тих, хто вчора на польському кордоні напав на українські фури і висипав на дорогу зерно© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube