З тимчасово окупованої території вдалося повернути ще одну дитину


14:2810.02.2024

У грудні 2023 року до Мінреінтеграції звернулася жінка на ім’я Марія. Вона просила допомогти повернути з тимчасово окупованої території Запорізької області її малолітню доньку.

Про те, як закінчилась ця історія, поінформували 10 лютого в Мінреінтеграції, передає Інше ТВ.

Згідно повідомлення, на момент початку повномасштабної війни дівчинка гостювала там у своїх бабусі та дідуся. Виїхати одразу вони не могли, оскільки бабуся була тяжкохворою. Перевозити її не було можливості. Забирати дівчинку самотужки батькам теж було ризиковано.

Коли бабусі не стало, мати дитини Марія звернулася по допомогу. І ось після майже двох років, які вони провели нарізно, родина знову об’єдналася. Повернення відбувалося в межах проєкту «Шлях додому».

За інформацією Мінреінтеграції, до справи повернення дитини долучились «Українській мережі за права дитини». Завдяки спільним зусиллям в межах цього проєкту вже вдалося повернути 56 дітей.

В Мінреінтеграції нагадують: якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за телефоном: (050) 562-03-13. Також можна звернутися на гарячу лінію Національного інформаційного бюро: 16-48.

Як повідомляло Інше ТВ, Чому Катар повертає захоплених Росією українських дітей (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube