Державна агенція з рекрутингу до ЗСУ почне працювати у березні в 4 містах


09:5507.02.2024

Державна агенція з рекрутингу «Свідомо» стартує наприкінці березня. Мета проєкту — інформувати населення про те, як долучитися до лав Збройних Сил України.

Про це у коментарі для Армія FМ розповів уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Агенція створить центри у чотирьох містах: Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Це буде абсолютно цивільна структура.

«Це пілотні проєкти. Базова версія — це в ЦНАП: для того, щоб людина могла прийти й поставити рекрутеру всі питання, які в неї є з приводу служби: як долучитися, які є вакансії та інше», — пояснив Олексій Бежевець.

За його словами, людина може кілька разів прийти, матиме змогу залишити свої дані.

«Якщо на момент коли вона прийшла немає вакансії, наприклад, яка б задовольняла потреби людини. В такому випадку рекрутер буде зобов’язаний, як тільки така вакансія з’явиться, по своїй базі даних цю людину знайти, передзвонити і сказати: шановний, будь ласка, приходьте, поспілкуємося», — розповів уповноважений з питань рекрутингу.

Після того як людину відберуть на посаду, рекрутер зобов’язаний супроводжувати її на кожному етапі — аж до військової частини.

«Рекрутинг — це свідомий вибір людини. І завдання агентства — зробити всі процеси максимально прозорими та гарантованими», — зазначив Олексій Бежевець.

Раніше повідомлялося, що з середини листопада, коли були підписані перші домовленості по співпраці із онлайн-платформами, вже є понад 62 тисячі відгуків на вакансії ЗСУ.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube