Рекрутинг до ЗСУ: за два місяці звернулись 50 тисяч охочих


08:1729.01.2024

За два місяці ініційованого Міністерством оборони проєкту рекрутингу до ЗСУ є більше 50 тисяч відгуків на розміщені вакансії. Про це розповів уповноважений представник відомства з питань рекрутингу Олексій Бежевець в інтерв’ю, пише Кореспондент.

“Ми бачимо зараз, що ініціатива, яка почалася з середини листопада минулого року щодо співпраці із цими онлайн-платформами (Lobby X, OLX, Work.ua та Robota.ua – ред.), дуже активно розвивається. За кількістю військових частин, які долучились, нині це вже більш ніж пів тисячі підрозділів. І це тільки за два останні місяці. І вже більш ніж 50 тисяч відгуків на розміщені вакансії. Щотижня кількість збільшується”, – сказав Бежевець.

Водночас, за його словами, згадані онлайн-платформи виконують фактично тільки функції дошки оголошень, бо військові частини просто розміщують там вакансії, які в них є. Тому, як пояснив Бежевець, згодом виникла ідея, щоб Міністерство оборони могло структуровано і консолідовано забезпечити такий рекрутинг, тобто планується створення власної рекрутингової агенції, оскільки згадані онлайн-платформи – це лише одна складова, яка не покриває всього процесу.

“Нині ми маємо військові підрозділи в Силах оборони, їх кілька тисяч. Вони для себе рекрутують людей. Відповідно ми маємо кілька тисяч, умовно, працедавців, кілька тисяч уповноважених офіцерів, кадрових служб, які з огляду на своє розуміння, досвід, манеру спілкування тощо, власне, підбирають людей. Тож ми маємо потенційно кілька тисяч підходів до цього процесу. Як ти його не регулюєш, як ти вказівками чи директивами не доводиш, все одно це буде, умовно кажучи, кілька тисяч варіацій на тему рекрутингу”, – зазначив представник Міноборони.

Читайте: Міноборони, robota.ua і Держслужба зайнятості домовилися про співпрацю з рекрутингу для Сил оборони© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube