КМУ ввів обмеження щодо площі знищеного або пошкодженого житла, за яке можна отримати компенсацію в рамках програми єВідновлення


08:1218.01.2024

Кабінет Міністрів змінив процедуру, за якою надають компенсацію українцям, чиє житло пошкодили або знищили внаслідок воєнних дій. Тепер компенсацію можна отримати лише за житло, площа якого не перевищує встановлених показників.

Про це йдеться в урядовій постанові №39 від 16 січня, передає «Громадське».

Так, за знищену або пошкоджену квартиру можна буде отримати компенсацію, тільки якщо її площа не перевищує 150 квадратних метрів. Для будинків садибного типу, садових або дачних будинків такі обмеження встановили на рівні 200 квадратних метрів.

Житло, яке перевищує максимальні обмеження площі, фіксуватимуть у реєстрі пошкодженого та знищеного майна. Надалі можна буде подати заяву на компенсацію руйнування або пошкодження такої житлової площі коштом репарацій, якщо це передбачать у законодавстві.

Як повідомляло Інше ТВ, За програмою єВідновлення 2411 жителям Миколаївщини вже виплачено майже 211 млн.грн. компенсації за пошкоджене майно© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube